Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Selin Ciğerci yılın gelini seçildi!

Magazin Haberler

Selin Ciğerci yılın gelini seçildi!

Geleneksel yılın enleri anketleri başladı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette 'Selin Ciğerci' yılın gelini seçildi.
Kızlar Soruyor’un her yıl yaptığı 'yılın enleri' anketi başladı. Yılın gelini için yapılan ankette son dönemde futbolcu eşi Gökhan Çıra ile de gündemde olan Selin Ciğerci yılın gelini seçildi.
Bu yılın en görkemli düğünüyle dünya evine giren, giydiği her kıyafeti ayrı konuşulan, göz kamaştıran gelinliği gündemde uzun süre kalan ve oyların yüzde 36'sını alan Selin Ciğerci birinci oldu.

İkinciliği yüzde 28 oy ile Amine Gülşe aldı.
Onu yüzde 25 oy oranıyla Deniz Baysal takip etti. Oyların yüzde 11'ini ise Berfu Yıldız alarak dördüncü oldu.
Ankette kız ve erkek dağılımında ise sonuç değişmedi; kızların yüzde 33'ü ve erkeklerin yüzde 39'u Selin Ciğerci'yi seçti.
GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR!
Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile tanınan ve 2019'a damgasını vuran Ciğerci sık sık gündeme geliyor. Futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen Ciğerci düğünden kısa süre önce eşine sürekli mesaj atan bir kadını bir kafede ifşa etmiş ve o tartışmayla gündeme gelmişti.
Ciğerci ayrıca kocasıyla asker arkadaşı olduklarını iddialarını da yalanlamıştı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Radyo Samsun - Canlı Bağlantı Konuğu Güçlü Soydemir

Arabesk ve Fantezi müziğin güçlü sesi Güçlü Soydemir 20 Ocak Pazartesi günü saat 16:00'da Oğuzhan'la Devr-i Alem programına canlı bağlantı ile konuk oluyor.

 

Ördüğü çorapları "Bunları Suriye'de savaşan askerlerimize gönderir misiniz" diyerek PTT memuruna teslim eden Sivaslı Gülhanım Karameşe ninemiz...

İşte bu yüzden "Ordusu olan bir millet değil, milleti olan bir orduyuz."

Ördüğü çorapları "Bunları Suriye'de savaşan askerlerimize gönderir misiniz" diyerek PTT memuruna teslim eden Sivaslı Gülhanım Karameşe ninemiz...

İşte bu yüzden "Ordusu olan bir millet değil, milleti olan bir orduyuz."

DEVAMI

Cem Yılmazdan Defne Samyeli açıklaması: İkimize de yakışmıyor

Cem Yılmaz'dan Defne Samyeli açıklaması: İkimize de yakışmıyor.

RAHATSIZLIĞI nedeniyle 25 Aralık’taki Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki gösterisini erteleyen Cem Yılmaz, önceki akşam “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına katıldı.Zorlu PSM’de sahnelenen program sonrası Etiler’deki evine girerken görüntülenen ünlü komedyen soruları yanıtladı. Yılmaz sağlık durumunu soran muhabirlere “Şimdi çok iyiyim, ani bir şey oldu” diye yanıt verdi.2020’den tek dileğim sağlık

Kendisi gibi rahatsızlanarak şovunu iptal eden Ata Demirer’e de geçmiş olsun dileğinde bulunan Yılmaz, “Ata’yı çok severim, ona da geçmiş olsun. Sağlığımıza artık dikkat edeceğiz, 2020’den tek dileğim sağlık” dedi.Ünlü komedyen Defne Samyeli ile evlilik şartıyla barıştıkları iddiasını yalanladı:“Doğru değil. Bu haberler ne bana ne de Defne Hanım’a yakışıyor.” Cem Yılmaz, Defne Samyeli’nin kullandığı aracın kendi üzerine kayıtlı olduğu haberleri için ise “Böyle bir şeyden haberdar değilim, araç benim üzerime mi kayıtlıymış?” yanıtını verdi.

Uzun süre aşk yaşayan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ayrılık nedeni bilinmiyor. Çiftin yakın zamanda yeniden barıştığı iddia edilmişti.Uzun süre aşk yaşayan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ayrılık nedeni bilinmiyor. Çiftin yakın zamanda yeniden barıştığı iddia edilmişti.
Neler Oluyor Hayatta? programında bir süre önce ilişkilerini sonlandıran Defne Samyeli ile Cem Yılmaz'ın, barıştığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

DEVAMI

Radyo Samsun Canlı Dinle

İstek Gönderin

Yayin Akisi

Yayın Saati Program Adı Yayıncı
07:00 GÜNE GÜNAYDIN MİX
09:00 YABANCI HİT MİX
12:00 POP 40 MİX
15:00 SLOW 40 MİX
20:00 LAF CÜMBÜŞÜ OĞUZHAN
00:00 SLOW & ARABESK MİX

TOP 10

Sıra Sanaçtı Şarkı
1 Gülşen Bir İhtimal Biliyorum
2 Hande Ünsal Seni Sever miydim
3 Rafet El Roman feat. Derya Unuturum ELbet
4 Mehmet Erdem Sensiz Olamam Ben
5 Oğuzhan Koç Sükut-u Hayal
6 Mustafa Sandal Gel Bana
7 Simge Öpücem
8 Bora Duran Sana Doğru
9 Soner Sarıkabadayı Tarifi Zor
10 Buray Aşk Bitsin
Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Copyright 2019 © Samsun Radyo Tüm Hakları Saklıdır