Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Selin Ciğerci yılın gelini seçildi!

Magazin Haberler

Selin Ciğerci yılın gelini seçildi!

Geleneksel yılın enleri anketleri başladı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette 'Selin Ciğerci' yılın gelini seçildi.
Kızlar Soruyor’un her yıl yaptığı 'yılın enleri' anketi başladı. Yılın gelini için yapılan ankette son dönemde futbolcu eşi Gökhan Çıra ile de gündemde olan Selin Ciğerci yılın gelini seçildi.
Bu yılın en görkemli düğünüyle dünya evine giren, giydiği her kıyafeti ayrı konuşulan, göz kamaştıran gelinliği gündemde uzun süre kalan ve oyların yüzde 36'sını alan Selin Ciğerci birinci oldu.

İkinciliği yüzde 28 oy ile Amine Gülşe aldı.
Onu yüzde 25 oy oranıyla Deniz Baysal takip etti. Oyların yüzde 11'ini ise Berfu Yıldız alarak dördüncü oldu.
Ankette kız ve erkek dağılımında ise sonuç değişmedi; kızların yüzde 33'ü ve erkeklerin yüzde 39'u Selin Ciğerci'yi seçti.
GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR!
Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile tanınan ve 2019'a damgasını vuran Ciğerci sık sık gündeme geliyor. Futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen Ciğerci düğünden kısa süre önce eşine sürekli mesaj atan bir kadını bir kafede ifşa etmiş ve o tartışmayla gündeme gelmişti.
Ciğerci ayrıca kocasıyla asker arkadaşı olduklarını iddialarını da yalanlamıştı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Cem Karacanın Gözlüğü Kıraça Emanet

Cem Karaca'nın gözlüğü Kıraç'a emanet

Caddebostan Kültür Merkezi’nde konser veren Kıraç'a sürpriz. Şarkıcıyı izlemeye giden Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca, efsane ismin taktığı bir güneş gözlüğünü Kıraç'a hediye etti.

Akustik konserlerine başlayan Kıraç serinin ilk konserini geçen akşam Caddebostan Kültür Merkezi’nde verdi. Sözcü Gazetesi'nden Emre Çevik'in haberine göre şarkıcıyı izlemeye gelenler arasında, merhum Cem Karaca’nın eşi İlkim Karaca da vardı.
Sahneye çıkan İlkim Hanım, eşi Cem Karaca’nın taktığı son gözlüğü, "Manevi oğlumuz" diyerek Kıraç'a hediye etti. Sahnede oldukça duygusal anlar yaşandı…

DEVAMI

Seyyal Taner: "Plak kültürüne geri dönüyoruz"

Seyyal Taner geçen gün bir alışveriş merkezinde plaklara bakarken görüntülendi. Ünlü şarkıcı 'Plak kültürüne geri dönüyoruz' dedi.

Geçen gün bir alışveriş merkezinde plak bakarken görüntülenen Seyyal Taner, yeni albümlerini dijital yerine plak olarak çıkarmayı tercih ederken hiçbir zaman gençlere ulaşamaz kaygısı taşımadığını söyledi. Plak kültürüne yeniden dönüş olduğunu belirten ünlü sanatçı “İnsanların artık dijital ortamdan gerçek müziğe dönmeyi arzuladığını biliyorum. Nasıl gıdalarımızda organiğe dönüyorsak müzikte de organiğe dönüyoruz. Gençler de bunun farkındalar” dedi.

YENİ PLAK 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NDE PİYASADA OLACAK

Sözcü Gazetesi'nden Emre Çevik'in haberine göre dijitalden dinlemekle pikaptan dinlemenin arasındaki nüansların gençler tarafından çok güzel ayırt edildiğini de belirten Taner “Plaktan dinleyince müzik kulağa daha hoş geliyor. Gençler içinde çok değerli bir albüm yaptığımıza inanıyoruz” diye konuştu. 33 yıl sonra Plak ve Ben etiketiyle Sevgililer Günü'nde raflarda olan “Naciye” plağından sonra usta sanatçı, “Aşıklar” adlı yeni albümünü de plak formatında çıkartıyor.
Sanatçının Abbey Road stüdyolarında hazırlanan Long Play’i 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde müzikseverlerle buluşturulacak.

DEVAMI


Radyo Samsun Canlı Dinle

İstek Gönderin

Yayin Akisi

Yayın Saati Program Adı Yayıncı
07:00 GÜNE GÜNAYDIN MİX
09:00 YABANCI HİT MİX
12:00 POP 40 MİX
15:00 SLOW 40 MİX
20:00 LAF CÜMBÜŞÜ OĞUZHAN
00:00 SLOW & ARABESK MİX

TOP 10

Sıra Sanaçtı Şarkı
1 Gülşen Bir İhtimal Biliyorum
2 Hande Ünsal Seni Sever miydim
3 Rafet El Roman feat. Derya Unuturum ELbet
4 Mehmet Erdem Sensiz Olamam Ben
5 Oğuzhan Koç Sükut-u Hayal
6 Mustafa Sandal Gel Bana
7 Simge Öpücem
8 Bora Duran Sana Doğru
9 Soner Sarıkabadayı Tarifi Zor
10 Buray Aşk Bitsin
Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Copyright 2019 © Samsun Radyo Tüm Hakları Saklıdır