Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Uzakları Yakına Getiren Program

Radyomuzdan Haberler

Uzakları Yakına Getiren Program

Uzakları Yakına Getiren Program Oğuzhan İle Laf Cümbüşü
Samsun Medya Grubuna bağlı olarak yayın hayatına başlayan Radyo Samsun Dünyanın her yerinden dinleyicilere hitap eden programları ile uzakları yakına getiriyor
.Hafta içi Hergün 20:00 ile 22:00 arası olan Oğuzhan İle Laf Cümbüşü Programı Gurbette olan Samsunluları istek şarkılarıyla bir araya getirerek gurbet hasretini hafifletiyor hafta içi her akşam olan programa yoğun ilgi dünyanın her bölgesinden sürerken Oğuzhan İle Laf cümbüşü program sunucusu Oğuzhan "  Dünyanın çeşitli bölgelerinden katılımcılar oluyor ve kendi memleketlerinin sesini duymaktan çok haz aldıklarını söylüyor dinleyicilerimiz bende böyle bir organizasyonun içinde olmaktan gurur duyuyorum" dedi. Halk Dilinde Radyo Samsun Artık  "Uzakları Yakına Getiren Radyo" olarak biliniyor. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Oğuzhanla Devri Alem Radyo Samsunda

Oğuzhan'la Devr-i Alem Radyo Samsun'da


Samsun'da farklı radyo kanallarında uzun yıllardır arabesk ve fantezi müziği tüm enerjisiyle kendine özgü sunumu ile yıllardır dinleyicileriyle buluşturarak adını duyuran Oğuzhan'la Devr-i Alem programı artık Radyo Samsun'da Dinleyicileriyle buluşuyor.

DEVAMI

EN SEVDİĞİNİZ ŞARKILAR RADYO SAMSUNDA

Samsun Medya Grubuna Bağlı olarak yayın hayatına devam eden Samsun’un ilk ve tek interaktif radyosu Radyo Samsun dinleyicileri ile buluşmaya devam ediyor.

En güzel ve en özel program ve programcıları ile Samsun’dan dünyaya hitap etmeye devam ediyor. Samsun’un en genç ve yeni sesi Radyo Samsun dijital platformlar üzerinden yayın hayatına devam ediyor.


“Artık Samsun’un Kendi Radyosu Var!” sloganı ile yayın hayatına giren kısa süre içerisinde dijital platformlarda kendisini ispatlayan Radyo Samsun hayatın sesine sizlerle birlikte ortak olmaya devam ediyor.

Samsun’dan dünyaya senin şarkın çalsın istiyorsan www.radyosamsun.com.tr  Youtube Radyo Samsun youtube kanalından 7/24 Radyo Samsun’u dinleyebilirsin. Sende Hayatın Sesine ortak ol istek parçaların için yapman gereken Whatsapp istek hattına mesaj göndermen yeterli olacaktır.
Whatsapp İstek Hattı >>>0532 155 6700


radyo samsun ile ilgili görsel sonucu

DEVAMI

Radyo Samsun Canlı Dinle

İstek Gönderin

Yayin Akisi

Yayın Saati Program Adı Yayıncı
07:00 GÜNE GÜNAYDIN MİX
09:00 YABANCI HİT MİX
12:00 POP 40 MİX
15:00 SLOW 40 MİX
20:00 LAF CÜMBÜŞÜ OĞUZHAN
00:00 SLOW & ARABESK MİX

TOP 10

Sıra Sanaçtı Şarkı
1 Gülşen Bir İhtimal Biliyorum
2 Hande Ünsal Seni Sever miydim
3 Rafet El Roman feat. Derya Unuturum ELbet
4 Mehmet Erdem Sensiz Olamam Ben
5 Oğuzhan Koç Sükut-u Hayal
6 Mustafa Sandal Gel Bana
7 Simge Öpücem
8 Bora Duran Sana Doğru
9 Soner Sarıkabadayı Tarifi Zor
10 Buray Aşk Bitsin
Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Copyright 2019 © Samsun Radyo Tüm Hakları Saklıdır