Radyo Samsun - Davut Güloğlu Bombayı Patlattı
Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Davut Güloğlu Bombayı Patlattı

Magazin Haberler

Davut Güloğlu Bombayı Patlattı

Davut Güloğlu, bombayı patlattı
Radyo Samsun programının canlı bağlantı konuğu olan Davut Güloğlu,önemli açıklamalarda bulundu.

Radyo Samsun'da Oğuzhan ile Laf Cümbüşü
programının canlı bağlantı konuğu olan Davut Güloğlu bombayı palattı. Radyo Samsun aracılığıyla hayranlarına müjde veren Güloğlu, 15 parçalık albüm çalışması yürüttüğünü ifade etti. SAMSUN SEVDALISI Samsun'a karşı büyük bir sempati duyduğunu sözlerine ekleyen Güloğlu, "Memleketim Rize'ye giderken yeni yollar olmasına rağmen yolu uzatarak mutlaka Samsun Terme'den gidiyorum" dedi. MAGAZİNE YAKIŞTIRAMIYORUM Güloğlu, "Magazinlerde artık çok yapmacık çok sahte içerikler olduğu için kendimi artık magazine yakıştırmıyorum. O yüzden magazinden uzak duruyorum. Sosyal medya hileleri yapılıyor mesela  atıyorum Tarkan bi şarkı yapıyor 30 bin izleniyor ben bi şarkı yapıyorum 30 bin izleniyorum müzikle hiç bi alakası olamayan biri çıkıyor bi şarkı yapıyor 200 milyon izleniyor. Bu tür tekliflerle bizede geliyorlar biz kabul etmiyoruz. Para karşılığı izlenme veya takipçi satın alanlar biz böyle şeyler yapmıyoruz" diye konuştu. RADYO SAMSUN'A TEŞEKKÜR Radyo Samsun ailesine teşekkür eden Güloğlu konuşmasını şöyle tamamladı; "Programlarına kabul edip konuk olarak ağırladığı için başta Radyo Samsun olmak üzere Oğuzhan Buyuk'e ve tüm radyoculara ayrıca teşekkür ederim."

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

UNLU SANATCI KONSERLERINI IPTAL ETTI

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, Pınar Barış Harekatı dolayısıyla Cuma ve Cumartesi olan konserlerini iptal ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü Şarkıcı paylaşımında, "Çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca coşku ve neşemle sahnede olacak gücü ben kendimde bulamıyorum" ifadelerini kullandı.

Sıla Gençoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı paylaşım şöyle;

"Dün akşamüstünden beri büyük bir üzüntü, huzursuzluk ve kaygıyla takip ediyorum, ediyoruz olanları. Bilirsiniz; ben sanatın iyileştiricİ gücüne, koruyuculuğuna inanırım ancak vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebekler, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca Coşku ve neşemle sahnede olacak gücü ben kendimde bulamıyorum. Seyircilerimin affına ve anlayışına sığınıyorum. Barış ve huzur dolu günlerin yakında olması dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.

Sıla GENÇOĞLU
sila gençoğlu konser iptal ile ilgili görsel sonucu

Konserlerini iptal eden Sıla'ya sosyal medyadan destek mesajları geldi. 

DEVAMI

DİZİYDİ GERÇEK OLDU O OYUNCU 80 YAŞINDAKİ ZENGİN İŞADAMI İLE EVLENDİ

'Hayat Devam Ediyor' adlı dizide oynadığı 'Çocuk gelin' rolüyle tanınan oyuncu Meltem Miraloğlu, ABD'de 80 yaşındaki bir zenginle evlendi. 

Ünlü oyuncu 80 yaşındaki Amerikalı zenginle evlendi

Ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun kendisinden 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurdu.

“Meltem Miraloğlu, oynadığı rolü gerçek hayatta yaşadı!” diyen Akay, “Meltem Miraloğlu’nun Hayat Devam Ediyor isimli dizide canlandırdığı 15 yaşındaki Hayat’ı hatırlayacaksınız. Hayat, 70yaşındaki Abbas’la evlendirilmişti. 32 yaşındakiMeltem Miraloğlu, 8 sene önce oynadığı rolü şimdi ise gerçek hayatta yaşadı! Belki ‘Çocuk Gelin’ olmadı ama kendisinden tam 48 yaş büyük ‘Patrickle’ isimli 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla, 10 gün önce gizlice evlendi. Türkiye’deki ailesi, yakınları ve dostlarının bu evlilikten hiç haberi olmadı ama ailesi sonradan öğrendi. Miraloğlu,aynı zamanda İngilizce eğitimi almak için okula devam ediyor ve kocası son model arabası ile her gün onu okuldan almaya gidiyor.” dedi.

Ünlü oyuncu 80 yaşındaki Amerikalı zenginle evlendi

Miraloğlu, 2016 yılında oyuncu ve yönetmen Tayfur Aydın ile evlenmiş ve 2017 yılında sessiz sedasız boşanmıştı.

DEVAMI

Radyo Samsun Canlı Dinle

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için güncelleme çalışması yapıyoruz..
İstek Gönderin

Yayin Akisi

Yayın Saati Program Adı Yayıncı
07:00 GÜNE GÜNAYDIN MİX
09:00 YABANCI HİT MİX
12:00 POP 40 MİX
15:00 SLOW 40 MİX
20:00 LAF CÜMBÜŞÜ OĞUZHAN
00:00 SLOW & ARABESK MİX

TOP 10

Sıra Sanaçtı Şarkı
1 Gülşen Bir İhtimal Biliyorum
2 Hande Ünsal Seni Sever miydim
3 Rafet El Roman feat. Derya Unuturum ELbet
4 Mehmet Erdem Sensiz Olamam Ben
5 Oğuzhan Koç Sükut-u Hayal
6 Mustafa Sandal Gel Bana
7 Simge Öpücem
8 Bora Duran Sana Doğru
9 Soner Sarıkabadayı Tarifi Zor
10 Buray Aşk Bitsin
Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Copyright 2019 © Samsun Radyo Tüm Hakları Saklıdır