Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Davut Güloğlu Bombayı Patlattı

Magazin Haberler

Davut Güloğlu Bombayı Patlattı

Davut Güloğlu, bombayı patlattı
Radyo Samsun programının canlı bağlantı konuğu olan Davut Güloğlu,önemli açıklamalarda bulundu.

Radyo Samsun'da Oğuzhan ile Laf Cümbüşü
programının canlı bağlantı konuğu olan Davut Güloğlu bombayı palattı. Radyo Samsun aracılığıyla hayranlarına müjde veren Güloğlu, 15 parçalık albüm çalışması yürüttüğünü ifade etti. SAMSUN SEVDALISI Samsun'a karşı büyük bir sempati duyduğunu sözlerine ekleyen Güloğlu, "Memleketim Rize'ye giderken yeni yollar olmasına rağmen yolu uzatarak mutlaka Samsun Terme'den gidiyorum" dedi. MAGAZİNE YAKIŞTIRAMIYORUM Güloğlu, "Magazinlerde artık çok yapmacık çok sahte içerikler olduğu için kendimi artık magazine yakıştırmıyorum. O yüzden magazinden uzak duruyorum. Sosyal medya hileleri yapılıyor mesela  atıyorum Tarkan bi şarkı yapıyor 30 bin izleniyor ben bi şarkı yapıyorum 30 bin izleniyorum müzikle hiç bi alakası olamayan biri çıkıyor bi şarkı yapıyor 200 milyon izleniyor. Bu tür tekliflerle bizede geliyorlar biz kabul etmiyoruz. Para karşılığı izlenme veya takipçi satın alanlar biz böyle şeyler yapmıyoruz" diye konuştu. RADYO SAMSUN'A TEŞEKKÜR Radyo Samsun ailesine teşekkür eden Güloğlu konuşmasını şöyle tamamladı; "Programlarına kabul edip konuk olarak ağırladığı için başta Radyo Samsun olmak üzere Oğuzhan Buyuk'e ve tüm radyoculara ayrıca teşekkür ederim."

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Radyo Samsun - Canlı Bağlantı Konuğu Güçlü Soydemir

Arabesk ve Fantezi müziğin güçlü sesi Güçlü Soydemir 20 Ocak Pazartesi günü saat 16:00'da Oğuzhan'la Devr-i Alem programına canlı bağlantı ile konuk oluyor.

 

Ördüğü çorapları "Bunları Suriye'de savaşan askerlerimize gönderir misiniz" diyerek PTT memuruna teslim eden Sivaslı Gülhanım Karameşe ninemiz...

İşte bu yüzden "Ordusu olan bir millet değil, milleti olan bir orduyuz."

Ördüğü çorapları "Bunları Suriye'de savaşan askerlerimize gönderir misiniz" diyerek PTT memuruna teslim eden Sivaslı Gülhanım Karameşe ninemiz...

İşte bu yüzden "Ordusu olan bir millet değil, milleti olan bir orduyuz."

DEVAMI

Cem Yılmazdan Defne Samyeli açıklaması: İkimize de yakışmıyor

Cem Yılmaz'dan Defne Samyeli açıklaması: İkimize de yakışmıyor.

RAHATSIZLIĞI nedeniyle 25 Aralık’taki Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki gösterisini erteleyen Cem Yılmaz, önceki akşam “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına katıldı.Zorlu PSM’de sahnelenen program sonrası Etiler’deki evine girerken görüntülenen ünlü komedyen soruları yanıtladı. Yılmaz sağlık durumunu soran muhabirlere “Şimdi çok iyiyim, ani bir şey oldu” diye yanıt verdi.2020’den tek dileğim sağlık

Kendisi gibi rahatsızlanarak şovunu iptal eden Ata Demirer’e de geçmiş olsun dileğinde bulunan Yılmaz, “Ata’yı çok severim, ona da geçmiş olsun. Sağlığımıza artık dikkat edeceğiz, 2020’den tek dileğim sağlık” dedi.Ünlü komedyen Defne Samyeli ile evlilik şartıyla barıştıkları iddiasını yalanladı:“Doğru değil. Bu haberler ne bana ne de Defne Hanım’a yakışıyor.” Cem Yılmaz, Defne Samyeli’nin kullandığı aracın kendi üzerine kayıtlı olduğu haberleri için ise “Böyle bir şeyden haberdar değilim, araç benim üzerime mi kayıtlıymış?” yanıtını verdi.

Uzun süre aşk yaşayan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ayrılık nedeni bilinmiyor. Çiftin yakın zamanda yeniden barıştığı iddia edilmişti.Uzun süre aşk yaşayan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ayrılık nedeni bilinmiyor. Çiftin yakın zamanda yeniden barıştığı iddia edilmişti.
Neler Oluyor Hayatta? programında bir süre önce ilişkilerini sonlandıran Defne Samyeli ile Cem Yılmaz'ın, barıştığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

DEVAMI

Radyo Samsun Canlı Dinle

İstek Gönderin

Yayin Akisi

Yayın Saati Program Adı Yayıncı
00:00 MİX Sedat Akalın
04:00 MİX ENES
08:00 MİX Aylin Badem
12:00 MİX Cem Kara
16:00 MİX Sedat Akalın
19:00 MİX Aylin Badem
20:00 MİX Cem Kara

TOP 10

Sıra Sanaçtı Şarkı
1 Gülşen Bir İhtimal Biliyorum
2 Hande Ünsal Seni Sever miydim
3 Rafet El Roman feat. Derya Unuturum ELbet
4 Mehmet Erdem Sensiz Olamam Ben
5 Oğuzhan Koç Sükut-u Hayal
6 Mustafa Sandal Gel Bana
7 Simge Öpücem
8 Bora Duran Sana Doğru
9 Soner Sarıkabadayı Tarifi Zor
10 Buray Aşk Bitsin
Radyo Samsun - Canlı Dinle Samsun'un Radyosu - Samsun Medya Grup

Copyright 2019 © Samsun Radyo Tüm Hakları Saklıdır